Galeri

Hair Center Saç Ekim Merkezi
 • Lazer Epilasyon

  Lazer Epilasyon

  Mutlaka çok deneyimli bir lazer epilasyon merkezi seçmelisiniz, doktor dahi olmayan bir çok kişi tamamen ticari kazanç amacı ile lazer epilasyon merkezi açmış bulunmaktadır. Bu merkezlerde en kısa zamanda en çok gelir elde etmek için bilimsel ve etik olmayan, kalıcı zararlara yol açabilecek uygulamalar bilinçsiz olarak yapılmakta bir çok insan mağdur olmaktadır. Bilinçsiz lazer epilasyon uygulamaları sonucu kılları sadece incelip azalmayanlar hatta artanlar, lazer epilasyon sonrası kalıcı yanık izleri ile yaşanlar maalesef giderek artmaktadır.

 • Masaj

  Masaj

  Tarihin en eski dönemlerinde, birçok uygarlık binlerce yıl, fiziksel, zihinsel ve ruhsal rahatsızlıkları gidermek amacıyla çok değişik tarzlarda masajlar uygulamışlardır. Günümüzün hızlı temposunda çoğu zaman unuttuğumuz bu şifalı dokunuş, aslında güçlü bir iyileştiricidir.

 • Dermaroller

  Dermaroller

  Dermaroller ciltten geçerken, cilt yüzeyinde küçük mikro kanalcıklar oluşturur. Ciltte oluşturulan bu kontrollü hasar, ciltte sıkıntılı bir doku yaratacak kadar derin değildir. Ancak vücudun, bir yara iyileşmesi tepkisi vermesine neden olur. Çevre doku yıkılır ve yeni elastin ve kollajen oluşturulur.

 • Saç Ekimi

  Saç Ekimi

  Saç ekimi, genetik olarak dökülme eğilimi olmayan ense bölgesinden saç köklerini alıp, boş olan ön kısımlara yerleştirme işlemidir. Yeni yerine yerleşen saç kökleri ense bölgesindeki gibi dökülmeye dirençli genlerini korumaktadırlar

 • Lazer Epilasyon

  Lazer Epilasyon

  Lazer epilasyon; kişiye, uygulanan bölgeye ve kıl tipine uygun ışık enerjisi vererek kılların yok edilmesini saglayan hızlı, etkili, güvenli ve geleneksel yöntemlere göre daha az acı veren bir yöntemdir. Bu ışık cilde zarar vermeden kıl kökünde ısıya dönüşerek kılların zayıflamasına ve yok olmasına neden olur.

 • Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel zayıflama vücudun göbek, bel ve basen gibi bölgelerinde birikmiş yağların azaltılması için kullanılan yöntemlerdir. Genellikle genetik nedenlerin etkisiyle vücudumuzun belirli bölgelerinde daha fazla biriken yağlar bölgesel fazlalıklar olarak karşımıza çıkarlar.

 • Cilt Bakımı

  Cilt Bakımı

  Cilt Bakımı başlamadan önce güzellik uzmanlarımız tarafından cilt analizi yapılır. Cilt analizi neticesinde kişinin Cilt Tipi belirlenir ve bu cilt tipine yönelik uygulanacak profesyonel kozmetik ürünler seçilir.